trojglowa malpa

Tutaj możecie zadać pytania Prezydentowi oraz jego Ministrom.

Moderatorzy: Prezydent, Marszałek Kongresu

Awatar użytkownika
Jw_23
Kongresman
ID w grze:: 1543943
Nick z gry: Jw_23

trojglowa malpa

Postautor: Jw_23 » 22 sty 2019, o 01:04

Czy cos z tym szkodnikiem zostanie kiedys zrobione? http://erepbox.russianwill.ru/content/p ... id=1245167
Od lat (?) poza wbijaniem miliardow influ niezgodnie z rozkazami i zgarnianiem jakis 70% BH w nocy (czesto we wszystkich dywizjach) nic nie robi... walka z Turcja nic, walka z Chorwacja nic...
Pasie sie na nas a pozniej wpierdala miliardy influ dla panstw nam wrogich (wystarczy przejrzec historie)...
Mozna prosic o jakis komentarz?

Gizzley
ID w grze:: 2306912
Nick z gry: Gizzley

Re: trojglowa malpa

Postautor: Gizzley » 22 sty 2019, o 18:51

Co proponujesz?

Awatar użytkownika
Jw_23
Kongresman

Postautor: Jw_23 » 22 sty 2019, o 23:06

Gizzley pisze:Co proponujesz?

Obywatelstwa mu nie mozna odebrac, co najwyzej nie nadac ponownie...
Nie mam bUlu dupy o bh, ale caly czas jeczymy, ze brak aktywnych graczy. IMHO on jest jedna z przyczyn - praktycznie zmonopolizowal BH i CH, a w tej grze zbieranie medalikow trzyma/lo chyba spora liczbe osob...
Chyba ze jest cos oczym nie wiem...

machine9898
Kongresman
ID w grze:: 1126402
Nick z gry: machine9899

Postautor: machine9898 » 27 sty 2019, o 13:26

Przecież jak nie on, to kto inny wbije BH przeciw rozkazom. A on mimo wszystko jeśli to realne to nie przebija muru. Przejrzałem historię na kilkanaście dni wstecz. 34 miliardy przeciw Turcji to nic? Jak ktokolwiek z ePL lub sojuszniczym obywatelstwem regularnie bije przeciw rozkazom, to proszę o info do mnie jako MI ze screenami lub czymkolwiek. Tu jedynie widzę, że bronił rdzennych węgierskich przeciw Bułgarii (~1mld), a poza tym 60 stron bicia dla PL. Obserwuję tych kilku tanków z wrogich państw z ePL obkiem i w mojej opinii tragedii nie ma.

Awatar użytkownika
Jw_23
Kongresman

Postautor: Jw_23 » 27 sty 2019, o 22:37

machine9898 pisze:Przecież jak nie on, to kto inny wbije BH przeciw rozkazom. A on mimo wszystko jeśli to realne to nie przebija muru. Przejrzałem historię na kilkanaście dni wstecz. 34 miliardy przeciw Turcji to nic? Jak ktokolwiek z ePL lub sojuszniczym obywatelstwem regularnie bije przeciw rozkazom, to proszę o info do mnie jako MI ze screenami lub czymkolwiek. Tu jedynie widzę, że bronił rdzennych węgierskich przeciw Bułgarii (~1mld), a poza tym 60 stron bicia dla PL. Obserwuję tych kilku tanków z wrogich państw z ePL obkiem i w mojej opinii tragedii nie ma.

Wlasnie wbilby ktos inny, ktos kto moze przez wbijanie od czasu do czasu BH bylby aktywny, bo "niepohamowana chec kolekcjonowania medalikow" trzymalaby go przy grze. Typ wbil 21k BH i moze te BH rozdzielone na innych graczy sprawiloby, ze ePL mialaby aktywnych nie wiem 10-100-500-1000 wiecej?
Nie wiem - gdybam.
Tak btw Malpa lamie ustawe - przynalezy do partii politycznej a cytujac ja "Niedostosowanie się osoby do punktów zawartych w powyższej wiadomości oznacza automatyczne dodanie jej do Czarnej Listy Obywatelstw. Osoba może zostać z niej usunięta jedynie za zgodą MI lub Kongresu ePL."

Awatar użytkownika
Kherehabath
Minister
ID w grze:: 1549475
Nick z gry: Kherehabath

Postautor: Kherehabath » 29 sty 2019, o 10:51

Przez dużą cześć dnia nie ma kto wbijać medali.

Epiki d4 Wam kręci, od kilku tygodni, niekiedy nawet sam.

Ma proste zasady, nie bije przeciw Węgrom (in rl) i przeciw Chorwacji. Mieliśmy Polaków takich co się obrażali na nasze wojny i bili na złość. On taki nie jest.

Pomagał nam w wojnie z Chile, Argentyną, Turcją, Cyprem. Może nie wbijał 100 miliardów ale w kilku kluczowych momentach pomógł bardzo.

To, że wbija medaliki, cóż. Dlatego mamy tyle otwartych wojen żeby każdy coś znalazł dla siebie. Przynajmniej wbija 120 baniek i nikt go nie przebija bo nie ma sensu. Jest dużo łatwiej niż jak kto inny wbije 200 i znajdzie się chętny na podkradanie. W d3 wbija umiarkowane BH, jak jest wynik bardzo łśaby to wrzuca hitka na drugą stronę lub dorzuci bombkę. Jest w tym wszystkim dużo lepszy niż niektórzy rodzimi Polacy, którzy albo idą na pasożyta albo wklepią miliard w oddawany region i mają gdzieś wynik po drugiej stronie.

MarioWawa
ID w grze:: 5717382
Nick z gry: MarioWawa

Postautor: MarioWawa » 31 sty 2019, o 21:31

cześć :)

Khere i JW macie obydwoje racje. Sam niejednokrotnie przez niego w nocy zostałem przebity w BH. Po prostu, bo moz, bo ma tysiace batonow i nie jestem w stanie go przebic. Ale to male piwo.

Zgadzam sie z JW_23 jak byly wojny to go nie bylo, ale nocne bitwy zgarnial z dwoch stron wszystkie. WSZYSTKIE.
Jestem za tym aby zwrocic mu uwage o pomoc ePL kiedy tego potrzebujemy. Nie jestem koksem i wielu podobnych do mnie nie jest, ale potrafimy wydac golda i chomikowane batony, zeby ot tak spalic wszystko w obronie ePL bez medalikow.

pozdrawiam ;]

CUMEOH G
ID w grze:: 7296142
Nick z gry: CUMEOH G

Postautor: CUMEOH G » 31 sty 2019, o 22:50

Chłopak całkiem porządny. Taką mam opinię od komunikacji co mam z nim. Wielu razy mi pomagał ze zdobyciem BH, a nawet tych paru CH (poradą) o których długo marzyłem tylko. W polskich bitwach jak zaczynałem od początku rundy, tym bardziej w D3, nie przebijał - co nie powiem o wielu innych nie obcokrajowców z ePL we wszystkich i ze wszystkich dywizjach co spotkałem. Osobiście go widziałem nie raz i nie dwa żeby robił personalnie Epic wtorkowy, oraz wielu razy może nie pierwszy się wyświetlał, ale w czołówce 10ciu co do influ w poważnych wojnach. Może tylko kamysje, little_bee, Hormonek i kilku innych graczy widzę tak często żeby robili większego influ w razie potrzeby.

Radzę Jw_23 spróbować pogadać z chłopakiem w języku angielskim i zobaczyć co dałoby się załatwić.
Pozdrawiam,
C.

Awatar użytkownika
Jw_23
Kongresman

Postautor: Jw_23 » 1 lut 2019, o 00:46

CUMEOH G pisze:Chłopak całkiem porządny. Taką mam opinię od komunikacji co mam z nim. Wielu razy mi pomagał ze zdobyciem BH, a nawet tych paru CH (poradą) o których długo marzyłem tylko. W polskich bitwach jak zaczynałem od początku rundy, tym bardziej w D3, nie przebijał - co nie powiem o wielu innych nie obcokrajowców z ePL we wszystkich i ze wszystkich dywizjach co spotkałem. Osobiście go widziałem nie raz i nie dwa żeby robił personalnie Epic wtorkowy, oraz wielu razy może nie pierwszy się wyświetlał, ale w czołówce 10ciu co do influ w poważnych wojnach. Może tylko kamysje, little_bee, Hormonek i kilku innych graczy widzę tak często żeby robili większego influ w razie potrzeby.

Radzę Jw_23 spróbować pogadać z chłopakiem w języku angielskim i zobaczyć co dałoby się załatwić.
Pozdrawiam,
C.

Ale o czym ja mam z nim gadac? Jak chce sobie wbic BH czy CH to sobie po prostu je wbijam, ale naiwnie (?) w wiekszosci batony przepalam w waznych bitwach.
Jak dla mnie na ilosc dmg ktory wbija, kasy/golda ktory zgarnia i szkod o ktorych juz pisalem to te jego ~10% dmg ze zrobionego w tydzien wbitego w waznych bitwach absolutnie nie jest tego warte.
Nie znam go, nie watpie, ze jako osoba jest spoko ot uwazam, ze posiadanie przez niego obywatelstwa i jego "dzialalnosc" przynosi wiecej szkody niz pozytku.

CUMEOH G
ID w grze:: 7296142
Nick z gry: CUMEOH G

Postautor: CUMEOH G » 1 lut 2019, o 17:53

Jw_23 pisze:
CUMEOH G pisze:Chłopak całkiem porządny. Taką mam opinię od komunikacji co mam z nim. Wielu razy mi pomagał ze zdobyciem BH, a nawet tych paru CH (poradą) o których długo marzyłem tylko. W polskich bitwach jak zaczynałem od początku rundy, tym bardziej w D3, nie przebijał - co nie powiem o wielu innych nie obcokrajowców z ePL we wszystkich i ze wszystkich dywizjach co spotkałem. Osobiście go widziałem nie raz i nie dwa żeby robił personalnie Epic wtorkowy, oraz wielu razy może nie pierwszy się wyświetlał, ale w czołówce 10ciu co do influ w poważnych wojnach. Może tylko kamysje, little_bee, Hormonek i kilku innych graczy widzę tak często żeby robili większego influ w razie potrzeby.

Pozdrawiam,
C.

Ale o czym ja mam z nim gadac? Jak chce sobie wbic BH czy CH to sobie po prostu je wbijam, ale naiwnie (?) w wiekszosci batony przepalam w waznych bitwach.
Jak dla mnie na ilosc dmg ktory wbija, kasy/golda ktory zgarnia i szkod o ktorych juz pisalem to te jego ~10% dmg ze zrobionego w tydzien wbitego w waznych bitwach absolutnie nie jest tego warte.
Nie znam go, nie watpie, ze jako osoba jest spoko ot uwazam, ze posiadanie przez niego obywatelstwa i jego "dzialalnosc" przynosi wiecej szkody niz pozytku.

Napisz mu to o czym się tu skarżysz. Że ci się nie podoba, że cię przebija, że też chcesz załapać BH i t.d. Nparzykłąd: "Hi, I've been trying to take a BH in polish battle for a while, but each time although I make the appropriate for my division damage you disregard my efforts, taking the medal. Could I ask you to honor my efforts and inputs to take BH when you notice I'm trying. Keeping in mind and respecting your power, I'll be very grateful for you future understanding."

P.S. nie mam nic przeciwko byś tego skopiował.
2 P.S. Wielu polaków ci weźmie medalika, a po tym ci w twarz g**na będzie mazać jak to niechcące. Od doświadczenia ci tego mówię. A ten chłopak jak na razie, po rozmowie, do mnie pokazywał wyrozumiałość.

Awatar użytkownika
Jw_23
Kongresman

Postautor: Jw_23 » 1 lut 2019, o 19:15

CUMEOH G pisze:
Jw_23 pisze:

Pozdrawiam,
C.

Napisz mu to o czym się tu skarżysz. Że ci się nie podoba, że cię przebija, że też chcesz załapać BH i t.d. Nparzykłąd: "Hi, I've been trying to take a BH in polish battle for a while, but each time although I make the appropriate for my division damage you disregard my efforts, taking the medal. Could I ask you to honor my efforts and inputs to take BH when you notice I'm trying. Keeping in mind and respecting your power, I'll be very grateful for you future understanding."

P.S. nie mam nic przeciwko byś tego skopiował.
2 P.S. Wielu polaków ci weźmie medalika, a po tym ci w twarz g**na będzie mazać jak to niechcące. Od doświadczenia ci tego mówię. A ten chłopak jak na razie, po rozmowie, do mnie pokazywał wyrozumiałość.

Stary, od poczatku pisze, ze nie mam bolu dupy o to, ze ja nie wbijam BH, bo jak chce to wbijam bez wiekszego problemu :) Przeczytaj jeszcze raz wszystko to co napisalem ;)